Referencie

Tlmočenie

Preklady

Jazykové kurzy

Efektívne strávený čas. Prestal som sa báť komunikovať po nemecky a za relatívne krátky čas som videl svoj progres, ako aj oblasti, na ktorých musím pracovať dlhodobo. Júlia mi témy a cvičenia ušila na mieru. Pohotovo reagovala na moje otázky aj mimo preberanej látky, čím sme mohli udávať kurz kurzu aj v jeho priebehu. Vielen Dank!
študent intenzívneho rýchlokurzu nemčiny
Odporúčame! Čo sa týka individuálnych doučovaní vždy tip-top pripravená, vrátane vhodne zvolených materiálov k téme. Profesionálny, ale aj priateľský prístup, dochvíľnosť, veľká trpezlivosť a prispôsobenie tempa aktuálnym potrebám a okolnostiam. Počas našich sedení mala Júlia vždy záujem a úprimnú radosť z pokrokov, čo dokazuje jej úprimný záujem naučiť. Vedela vždy dostatočne motivovať a povzbudiť. Metodika výučby bola zakaždým prispôsobená na mieru, t. j. daným silným stránkam a schopnosti prijímania vedomostí doučovaného. Znalosť nemeckej gramatiky na špičkovej úrovni, taktiež komunikácia na vysokej úrovni. Júlia doučovala v minulosti celú našu rodinu vyše roka, od malého dieťaťa až po dospelých, z rôznych úrovní na rôzne želané jazykové úrovne. Danke! Gut gemacht!
Familie L.
Skvelé doučovanie, maximálne spokojný.
študent
Presná, dôsledná a šikovná lektorka. Odporúčam všetkým!
Tomáš
Individuálny prístup vzhľadom na úroveň jazykových schopností, vždy dobre pripravená na hodinu. Páči sa mi veľmi zrozumiteľné vysvetlenie často náročnej gramatiky a tiež cvičenia zamerané práve na naučenie/opakovanie gramatiky.
Lucka
Júlia je skúsená lektorka. Vie motivovať a veľa naučí. Hodiny majú štruktúru, nič nezostane nedokončené ani zabudnuté. Priebežné testy zostavuje primerane úrovni a prebratému učivu. Odporúčam:).
Tereza
Oceňujem trpezlivý a profesionálny prístup lektorky Júlie Batmendijnovej. Jej hodiny nemčiny majú dynamický spád, vedia zaujať. Vďaka tomu som sa za krátky čas s nemčinou „spriatelila“ a výrazne zlepšila hlavne svoje komunikačné schopnosti (počúvanie a rozprávanie). Učenie gramatiky nikdy nebolo nudné, keďže na upevnenie získaných vedomostí sme využívali rôzne slovné hry. Motiváciou mi bol môj vlastný pokrok, ktorý bol badateľný. Lektorku vrelo odporúčam:-).
Lucia
Kurzy nemeckého jazyka som začala navštevovať uplynulú jeseň. Hodiny sú pripravované poučnou, ale i zábavnou formou, vždy sa na ne teším:). Mám možnosť sama navrhnúť, čo by som chcela robiť a vyučujúca vychádza v ústrety presne mojim potrebám. Za ten čas som zvládla viacero gramatických pravidiel a viditeľne sa zlepšila moja konverzácia. Takisto prispôsobuje cvičenia a pravidelne ma testuje, aby sme obe videli môj pokrok. Jazyk je hlavne práca na sebe, takže dostávam aj domáce úlohy. Ak sa chcete skutočne zlepšiť, vrele odporúčam.
študentka